BMX — різновид екстремального виду спорту, який передбачає виконання трюків на спеціально призначених для цього велосипедах. BMX для початківців придбати можете на сайті velosklad.com.ua.

 

Трюковий велосипед: як стати справжнім райдером

Свій початок цей вид спорту бере в Америці в 70-х роках минулого століття. Цю течію почали підлітки, які захоплювалися мотокросом. Оскільки у них не було можливості займатися цим професійно, вони почали експериментувати на районі на велосипедах. Трохи пізніше був створений ВМХ на маленьких колесах.

Перш, ніж приступити до вибору BMX, варто враховувати такі характеристики:

▶▷стиль катання;

▶▷бюджет;

▶▷зріст та вага.

Вибирати модель варто з урахуванням особливостей дорожнього покриття — асфальт це або бездоріжжя. Оскільки ці моделі використовуються для екстремального виду спорту, то економити на цій покупці не варто. У таких велосипедах відсутня амортизаційна вилка, а також кермо можна повертати на 360 градусів, що гарантує повну свободу дій.

Для новачків рекомендується купувати моделі, які оснащені заднім гальмом. Це стане гарантією певного рівня безпеки, що особливо важливо на перших порах навчання.

Але для досвідчених райдерів таке доповнення не грає особливої ​​ролі. Трюковий велосипед має колеса малого діаметра, що не тільки значно зменшує вагу байка, але і полегшує виконання трюків за рахунок кращої маневреності.

Перш, ніж купити BMX для трюків, варто також проаналізувати:kupity bmx

раму;

додаткові компоненти.

Рама може бути зі:

сталі;

хромованої сталі;

алюмінію;

титану.

Найбюджетніший велосипед для трюків зі звичайної сталі. Має достатню міцність і легкістю. Але швидко деформується, і вже після декількох серйозних падінь може бути непридатним до подальшої експлуатації.

Хромована сталь вже міцніша, але і більше за вагою. Має набагато більшу вартість, тому багато виробників комбінують звичайну сталь з хромованою.

Втулки — це один з найважливіших елементів будь-якого велосипеда. Оскільки від них залежить, яке навантаження витримує велосипед. Щоб визначити рівень якості втулок, варто звернути увагу на підшипники.

Підшипники можуть бути:

▶▷промисловими;

▶▷насипними.

Промислові відносять до більш дорогого сегменту, служать довше, оскільки менше піддаються забрудненню.

Насипні характерні для бюджетних моделей. Вони вимагають обслуговування і настройки кожен сезон.

Інтернет-магазин Велосклад готовий надати різні варіанти BMX велосипедів.

 

Купити BMX: чому варто зробити замовлення на velosklad.com.ua

Купити BMX в Велосклад пропонується з урахуванням надання таких переваг:

▶▷високої якості;

▶▷обширного асортименту;

▶▷професійної консультації;

▶▷надання приємних бонусів у вигляді подарунка в кожному замовленні.

Знайти свою модель BMX швидко і легко однозначно допоможе веломагазин Velosklad.