Якщо Ви наважилися здлійснити поїздку на велосипеді на далеку відстань або прийняти участь у велосипедному змаганні, то недостатньо просто купити велосипед високої якості, необхідно також ретельно до нього підготуватися, це стосується як фізичної так і моральної підготовки Але не обов'язково виснажувати себе важкими тренуваннями в тренажерному залі, можна це зробити в домашніх умовах або на свіжому повітрі. Надійний веломагазин Велосклад з радістю підкаже, як швидко і просто підготуватися до велосипедних пригод, мати відмінне самопочуття і ідеальну фізичну форму.

 

Велосипед - важливі нюанси при підготовці до змагань

Велосипед вимагає деякої витривалості, а також сили від кожного спортсмена, інакше Ви не зможете довгий час крутити педалі і не втомитися, а особливо якщо Ви здійснюватиме поїздку по бездоріжжю, де є постійні підйоми, вам обов'язково треба буде докласти всі зусилля, щоб швидко здолати потрібну дистанцію. Магазин велосипедів рекомендує звернути увагу на такі види підготовки:купити велосипед

▶▷ Силові тренування, до яких відносяться такі вправи - планка, випади, присідання, робота з гантелями і штангою, згинання - усе це допоможе зміцнити м'язи спини, грудей, рук, живота і плечей.

▶▷ Кардіотренування, які спрямовані на розвиток і зміцнення витривалості. Для цього можна бігати, здійснювати велопрогулки, підніматися по сходинках, стрибати на скакалці, плавати, грати в теніс, швидко ходити і навіть танцювати.

▶▷ Інтенсивні інтервальні тренування, які полягають в застосуванні коротких інтенсивних вправ, наприклад швидкого бігу протягом декількох секунд під час звичайної прогулянки.

▶▷ Відпочинок, тривалий сон, рясне пиття, масаж - усе це має позитивний ефект на ваше здоров'я.

▶▷ Збалансоване харчування, насичене білками, вітамінами, мінералами і мікроелементами має важливе значення для відмінного фізичного стану, витривалості і здоров'я в цілому.

 

Купити велосипед в магазині Велосклад: В чому переваги?

Якщо Ви хочете купити велосипед, який би відповідав усім вашим вимогам, побажанням, а також цілям, той самий час звернути увагу на інтернет-магазин Velosklad, який пропонує величезний асортимент різноманітних велосипедів від надійних і якісних виробників. Крім того веломагазин пропонує замовити велосипед з такими перевагами:

Професійна допомога у виборі потрібного велосипеда.

Можна велосипед купити для дітей, жінок, підлітків, а також велосипеди спортивні, міські, bmx, складні і багато інших.

Велосклад пропонує велосипед купити в Україні з різними варіантами оплати і доставки.

Можливе повернення і обмін впродовж 14 днів після купівлі.