Дуже часто купуючи велосипед у людей виникає питання, які аксесуари, інструменти та екіпіровку необхідно купити в першу чергу. Інші ж навпаки прибрати байк не надають значення додаткових аксесуарів. Так як же визначити, що потрібно купити разом з байком?

Шолом для захисту голови

Очевидно, що ваша безпека це перший і найголовніший пункт в цьому списку. Велошлем це не тільки стильний аксесуар, який відрізняється великою кількістю форм і кольорів, в першу чергу цей девайс покликаний захистити вас в критичній ситуації, він дійсно здатний врятувати ваше життя захистивши голову при падінні.

Є кілька технологій виготовлення:

  • Out Mold - складається з двох шарів, зовнішній декоративний (виготовлений із пластику) внутрішній захищає голову від удару (виготовлений з пінопропінола «пластик»)
  • In Mold - ця технологія відрізняється спайкою декількох шарів. Так само для збільшення міцності можуть бути використані додаткові матеріали, такі як кевлар або металева сітка.

Габаритні ліхтарі

Наступним пунктом в списку вашої безпеки йдуть габаритні ліхтарі. Для того що б вас було видно в темний час доби, навіть якщо ви думаєте, що не будете їздити в темряві, запевняємо вас, будуть ситуації - коли ви десь затримуєтеся або просто з'явилося величезне бажання прокотиться прохолодним ввечері. У таких ситуаціях освітлення потрібно не тільки для того що б вас бачили автомобілісти, адже на вело доріжках і тротуарах і без них вистачає небезпек, габаритні ліхтарі служать орієнтиром для всіх учасників руху і для пішоходів в тому числі.

Існує безліч варіантів габаритного світла з самим різним бюджетом. Якщо ви не хочете витрачати багато грошей на такі девайси, можна розглянути самі бюджетні варіанти на батарейках. Так само є варіанти, на акумуляторних батареях, які заряджаються від мережі, стоять вони трохи дорожче, за те не потрібно постійно міняти батарейки, та й запасу батареї вистачить на багато поїздок.

Вело Насос для підкачки коліс

Це важливий атрибут якщо ви катаєтеся на великі відстані. Найчастіше насос потрібен не для того що б підкачувати колесо під час вело прогулянки, а для того що б повністю накачати камеру, яку замінили після проколу. Так що можна сміливо додати до вело насосу камеру і заплатки для її поклейки.

Фляга з водою

При їзді на велосипеді, як і в інших видах спортивних занять, потрібно вживати достатню кількість рідини. Важливо знати, що зневоднення (дегідратація) під час активного катання на велосипеді може викликати масу неприємних симптомів, таких як: запаморочення, слабкість, збій ритму роботи серця, судоми, нудоту і т.д. Що б уникнути цих симптомів велосипедисту потрібно постійно поповнювати запас води в організмі. Пити потрібно кожних 4-8 кілометрів, або з інтервалами в 10-15 хв. Не забувайте, що в холодну пору року, організм точно так же має потребу у великій кількості рідини, тому не вірте оманливого почуття, коли вам здається - що ви не хочете пити. Флягу, як правило, потрібно купувати разом з фляготримачем, для кріплення останнього на велосипед.

Велосипедна сумка для інструментів

Цей аксесуар потрібен для зручного транспортування тих найнеобхідніших речей, які ви берете з собою катаючись на велосипеді, туди ви можете покласти насос, запасну камеру і заплатки, так само було б не погано мати при собі мінімальний набір ключів. Один раз поставив в сумочку, нехай собі лежать, ніколи не знаєш знадобляться вони тобі чи ні.