Як відомо, велосипед бмх служить не лише для тренувань і катання для власного задоволення, найчастіше спортсмени вчаться і практикуються на ньому, щоб надалі виступати на різних змаганнях і показувати оточенню свої навички, здібності, трюки, стрибки і захоплюючі виступи. Тому зовнішній вигляд велосипеда грає не останню роль, внаслідок чого райдери намагаються поліпшити свій трюковий велосипед. А як це можна зробити вам підкаже надійний, перевірений, відповідальний веломагазин Velosklad.

 

Як можна поліпшити велосипед bmx - основні види тюнингу

Можна відразу купити велосипед bmx з різними перевагами, який задовольнятиме усі побажання спортсмена, а можна купити бмх в Україні простої комплектації і вже самостійно поліпшити його. Вмх тюнінг буває двох видів:трюковий велосипед

Функціональний тюнінг - це значне поліпшення функціональних характеристик велосипеда залежно від стилю катання райдера. Він включає такі нюанси:

Для тих хто любить катання на швидкісних трасах можна полегшити раму і взагалі прибрати передні гальма.

Для любителів показувати неймовірні трюки, у тому числі і в повітрі, необхідно встановити надійні передні і задні гальма, а також спеціальні пеги, які прикріплюються до осі і допомагають виконувати різноманітні трюки.

Для катання по бездоріжжю кращим варіантом будуть широкі покришки з глибоким протектором, а ось для кращого зчеплення з асфальтом підходять силіконові покришки.

Для більшої надійності можна встановити залізні педалі.

Естетичний тюнінг - це зовнішнє поліпшення байка, завдяки якому можна зробити зовнішній вигляд велосипеда ефектнішим, підкреслити його індивідуальність і особливий стиль. Такий тюнінг має на увазі наступні зміни:

Повна заміна сидіння або перетяжка тільки матеріалу - це дозволить зробити його ще привабливим і продовжити термін його експлуатації.

Заміна стандартних педалей на контактні.

Яскраве забарвлення велосипеда дозволяє виділити вас серед інших райдеров.

Установка неонового підсвічування допоможе зробити ваш байк неймовірно стильним, ефектним і незабутнім.

 

Купити бмх: Який магазин вибрати?

Якщо Ви вирішили купити бмх і не знаєте, який магазин вибрати, то рекомендуємо заглянути в інтернет-магазин Велосклад, який на своєму офіційному сайті velosklad.com.ua представляє величезний вибір таких велосипедів, а також пропонує зробити купівлю з такими вигодами:

Можливістю користуватися професійною консультацією у виборі потрібного велосипеда.

Вибрати різні варіанти оплати.

Легко і просто замовити велосипед на сайті зі швидкою доставкою у будь-який населений пункт такими транспортним компаніями, як Інтайм і Нова пошта.