Якщо Ви хочете, щоб ваш велосипед спортивний мав довгий термін експлуатації, був справним і не вимагав постійної зміни тих або інших деталей, то правильне поводження з ним має важливе значення, у тому числі і перемикання передач. Як правило, спортивні велики мають велику кількість передач, які ні в якому разі не рекомендується перемикати при нерухомому велосипеді і на те є особливі причини, з якими вам допоможе розібратися надійний і відповідальний веломагазин Velosklad.

 

Спортивний велосипед: Як правильно перемикати передачі?

Спортивний велосипед має передній, а також задній перемикачі швидкостей, неправильне поводження з якими може призвести до несправності вашого велосипеда. спортивний велосипедЦе пояснюється тим, що коли Ви перемикаєте передачу відбувається рух ланцюга з однієї зірки на іншу, а якщо вона виконана неправильно, то ланцюг може злетіти або заклинити. Необхідно детально проаналізувати роботу перемикачів, щоб зрозуміти чому не слід міняти передачі, коли велосипед не рухається.

Правильне перемикання передніх передач полягає в наступному:

▶▷ Коли Ви перемикаєте швидкість, спеціальний трос здійснює рух рамки переднього перемикача вліво/вправо, внаслідок чого здійснюється перекидання ланцюга на ту зірку, яка відповідає за необхідну вам швидкість. Коли спортивні велосипеди їдуть ланцюг переходить на зірочку плавно, а найголовніше правильно.

▶▷ В процесі перемикання швидкості на велосипеді, який не рухається все одно відбувається рух ланцюга, який найчастіше упирається в рамку і може викривитися, що негативно позначається на роботі ланцюга в майбутньому - він може заклинити, через що може зламатися перемикач або деформуватися ланцюг.

Теж саме необхідно враховувати при роботі із заднім швидкісним перемикачем:

При перемиканні швидкісної передачі відбувається рух ланцюга на сусідню зірочку і якщо перемикати передачу у велосипеда, який стоїть, то станеться переміщення лапки перемикача на велику відстань, щоб в результаті затиснути або сильно заклинити ланцюг.

Коли велосипеди спортивні знаходяться в русі, то в результаті перемикання швидкості ланцюг плавно переміщується з однієї зірки на іншу, при цьому правильно, у вертикальному положенні проходить через лапку перемикача, що сприяє правильній роботі велосипеда в цілому.

До того ж не рекомендується перемикати передачі, коли великі спортивні здійснюють підйом, стартують, розганяються, а також при посиленому педалюванні велосипедиста.

 

Де краще всього купити велосипед спортивний?

Якщо Ви вирішили купити велосипед спортивний і не знаєте, де краще всього здійснити купівлю, то саме час звернути увагу на інтернет-магазин Велосклад, який займає лідируючі позиції по широкому асортименту велосипедів, професійному обслуговуванню, безкоштовній консультації фахівців, а також пропонує такі умови купівлі:

Можна спортивний велосипед купити з такими варіантами оплати - готівкою, переказом грошей на карту Приватбанка і післяплатою.

Доставка велосипедів здійснюється у будь-який регіон країни такими транспортними компаніями, як Нова пошта та Інтайм, також можлива кур'єрська доставка і самовивезення.

На сайті магазину velosklad.com.ua Ви зможете знайти акційні пропозиції.