Якщо Ви любите подорожувати і використати для цього велосипед, то найважливіше мати максимально зручний, комфортний і надійний велосипед, який би був самим відповідним для туризму, мав високу зносостійкість і не підвів вас під час поїздки. Купити велосипед означає знайти надійного друга, який може вмістити значну кількість вашого багажу, витримати будь-які навантаження і доїхати до наміченого фінішу. Пропонуємо вашій увазі головні характеристики гарного велосипеда для подорожей.

 

Вибір велосипеда: Як вибрати ідеальний велосипед?

купити велосипедПравильний вибір велосипеда залежить від безлічі чинників, які впливатимуть на кінцевий зовнішній вигляд велосипеда, а також його основні складові. Для того, щоб купити велик для туризму необхідно враховувати наступне:

Якість доріг і відстань маршруту. Від цього залежатимуть ширина покришок, а також вид і надійність рами. Наприклад для бездоріжжя ідеальним варіантом будуть широкі покришки і спортивна рама, а ось для їзди по трасах підійдуть тонкі покришки і рама з геометрією.

Велосипед має бути максимально звільнений від різних утримувачів, ліхтариків і інших непотрібних "прикрас", які тільки перевантажують його.

Купити велосипед в Україні краще всього з дисковими гальмами, які є найпоширенішими. Вони не мають схильності до швидкого зносу, вмить спрацьовують і не обтяжують велосипед.

Велосипед для туризму не повинен важити більше 12 кг, оскільки вам не лише доведеться їздити на ньому, але і переносити велосипед через різні перешкоди разом з багажем.

Хороший велосипед повинен мати спеціальні отвори на рамі, під сидінням або біля заднього колеса для кріплення багажника, куди можна укласти необхідний багаж.

Велосипеди, які призначені для поїздок на довгі відстані повинні мати жорстку вилку, яка не додає вагу велосипеду, покращує його аеродинаміку і накат. Діаметр колеса також має важливе значення. Для шосейних велосипедів прийнятним діаметром колеса вважається 28'', а для гірських - 26''. Пряме кермо для подорожей на далекі відстані не дуже підходить, оскільки ваші руки будуть швидко втомлюватимуться. А ось кермо "баран" є комфортнішим і зручнішим, адже на ньому можна використати різне положення рук.

Сидіння має бути зручним, не занадто жорстким і в міру м'яким, щоб Ви не відчули дискомфорт вже в перші години поїздки. Самими кращими велосипедами для подорожей вважаються такі - гірські, шосейні, грейвели і велосипед-туринг.

 

Який купити велосипед для туризму?

Якщо Ви вирішили купити хороший велосипед для поїздки на далеку відстань і не знаєте, який магазин вибрати, то інтернет-магазин Велосклад саме те, що вам треба, оскільки він пропонує відвідати свій офіційний сайт velosklad.com.ua, де представлені такі велосипеди:

Гірські велосипеди або mtb.

Гравійні велосипеди.

Веломагазин Velosklad також пропонує шосейники і найнери.