Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Доступний спорт кожному!
Графік роботи:

Нд-Чт: з 10.00 до 19.00

Пт: з 10.00 до 16.00

СУБОТА: ВИХІДНИЙ

0
Мій кошик

Замки для велосипедів

Сортування:
за популярністю спочатку дешеві спочатку дорожчі за назвою

Насамперед: за наявності достатньої кількості часу та правильних інструментів ВСІ велосипедні замки можна зламати, але надійний замок та продумана система замикання значно зменшать ризик крадіжки велосипеда.

Наскільки надійним буде новий замок? Де грань між безпекою та практичністю? За скільки можна купити велозамок в Києві, щоб отримати якісний продукт? Вибір правильного велосипедного замку стає вкрай заплутаним, якщо ви вирішили свідомо підійти до справи.

Не забудьте додати індивідуальні обставини, такі як ціна велосипеда та місце паркування.

Які бувають типи велосипедних замків?

U-подібні замки (U-Lock)

Це поширений тип замку, який є відмінним фактором стримування. Громіздкий запірний механізм здатний витримати удари молотком, долотом тощо. Підковоподібна форма обмежує використання важеля — за умови, що сам замок не дуже великий для велосипеда. Захист спрямований на те, щоб зменшити простір, в яке зловмисник може вставити інструмент й застосувати достатньо сили для знешкодження.

U-подібні замки бувають різних розмірів. Ваша мета — підібрати відповідний за розміром замок з мінімальним зазором між корпусом і рамою велосипеда. Маленькі та середні моделі здатні зафіксувати одне колесо та раму. Великі моделі фіксують обидва колеса та раму.

Тросові замки

Вони універсальні та легко адаптуються, але мають менший захист, ніж U-подібні моделі. Болторізи здатні розрізати більшість замків, тому вони більше підходять для безпечних зон, таких як під'їзд або паркінг, що охороняється. У менш безпечному середовищі вони ідеальні для комбінування з U-подібними моделями, адже за допомогою них можна зафіксувати додаткові деталі, що легко знімаються, наприклад — колеса. Більшість тросових моделей відрізняються:

  • Вбудованими кодовими запорами або запорами на ключах;
  • Ковзаючим або броньованим покриттям;
  • Стильним дизайном.

Ланцюгові замки

Достатньо міцні для менш безпечних місць. У таких моделях використовуються спеціально розроблені ланки ланцюга, що витримують удари зубилом та роботу пилкою по металу.

У ланцюгових замках рекомендується дивитися на сам замикальний механізм — зловмисники можуть легко зламати тонкі з'єднувачі незалежно від міцності ланцюга. На жаль, ланцюги досить важкі та громіздкі, тому вони підійдуть для стаціонарного використання.

Сегментні замки

Наступний за надійністю після ланцюгових — цей тип складається з окремих пластин, що складають в одну планку. Болторіз у звичайних умовах не здатний з ним впоратися, а вплив на сам замок виключено. Така модель практична та ергономічна, адже його можна покласти у невелику сумку або закріпити під верхньою трубою рами.

Блокатори коліс

Швидкознімні колеса та підсідельні штирі, на жаль, так само зручні для злодіїв, як і для вас. Тому був придуманий спеціальний фіксатор для коліс, що кріпиться на зовнішній частині колеса та на пір'ї рами. Завдяки цьому замку ускладнюється крадіжка коліс зловмисником.

Поради перед покупкою велозамка

Вибрати й купити велосипедний замок досить легко, якщо розбити весь процес за пріоритетами:

  1. Виберіть мінімально прийнятний рівень безпеки.
  2. Виберіть тип замку, який відповідає бюджету та потребам. Тут також варто врахувати бюджет та зручність використання, а також вартість байка. Зазвичай дані показники переважують один одного, що не поставить під загрозу саму безпеку велосипеда та ваш гаманець.
  3. До цього етапу вибір звужується, і ви можете розпочати покупку самого пристрою.

Щоб використовувати велосипедні замки з максимальним потенціалом, дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Не блокуйте тільки раму велосипеда, намагайтеся охопити колесо теж;
  • Не паркуйте велосипед у сліпій зоні. Ставте його у полі вашого зору, бажано у людному місці;
  • Переконайтеся, що велосипед зафіксовано в місці, де злодії не зможуть його викрасти. Низькі стовпи — погане місце для паркування, адже велосипед можна підняти вгору та зняти з нього.
  • Зберігайте запасний ключ у надійному місці;
  • Завжди фіксуйте велосипед замком.

Тривожна статистика крадіжок велосипедів викликана тим, що спортсмени стали часто викладати свої маршрути у соціальних мережах, таких як Strava. Намагайтеся убезпечити себе параметрами конфіденційності, щоб сторонні люди не змогли визначити вашу кінцеву точку перебування. Пам'ятайте, найдорожче, що є у велосипедиста – це його велосипед.
 

Вгору