Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Доступний спорт кожному!
Графік роботи:

Нд-Чт: з 10.00 до 19.00

Пт: з 10.00 до 16.00

СУБОТА: ВИХІДНИЙ

0
Мій кошик

Насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешеві спочатку дорожчі за назвою

Велосипедні насоси

Навіть якщо ви велосипедист любитель, вам все одно потрібний якісний насос. Адже хочеться, щоб він прослужив довго, був гарної якості та зручним у використанні.

Більшість моделей складаються з циліндра та поршня, а їхня робота дуже проста:

  1. Ви переміщаєте поршень вгору та вниз у циліндрі за допомогою стрижня обладнаного ручкою;
  2. Всмоктувальна система підіймається, в циліндр надходить повітря;
  3. Після натискання на ручку циліндр закривається, а повітря виходить через шланг у систему подачі;
  4. Коли циліндр знову підіймається, вбудований клапан перешкоджає зворотному витіканню повітря із колеса.

Як купити правильний велосипедний насос?

Ручні та мінінасоси

Даний тип відрізняється своєю компактною та простою формою. Більшість дорожніх насосів мають довжину, що не перевищує 25 см. Найчастіший матеріал, що зустрічається в таких пристроях — це пластмаса і метал. Такі компактні моделі ідеально підходять для велосипедних прогулянок, адже їх можна помістити в будь-яку сумку і вони не займатимуть багато місця. Їхня продуктивність не така велика, як у підлогових насосів, проте за умов їзди без речей вона й не потрібна.

Підлогові

Пропонують високий комфорт при стаціонарному використанні. Накачування відбувається швидко, навіть із шинами, що вимагають високого тиску повітря. Вони більші та важчі за інших, що робить їх менш придатними для перевезення на велосипеді. Крім швидкості, вони також відрізняються високою простотою використання та потужністю. Його також можна використовувати як насос для м’яча.

Картриджні з CO2

Це відносно нові типи помп, що поєднують у собі компактність і швидкість. З картриджним насосом СО2 ви заощадите час та захистите клапани від зносу. Щоб ним скористатися, вам достатньо його приєднати до клапана і зняти із запобіжника, після чого в колесо пустить вуглекислий газ під високим тиском. Такі пристрої вже знайшли широке застосування у професійному спорті та користуються популярністю у велосипедистів із безкамерними колесами.

Для вилки

Помпа високого тиску має невелику повітряну камеру. Такий пристрій, як правило, призначений для накачування повітряної підвіски велосипедів і має:

  • Міцний корпус;

  • Точний манометр;
  • Клапан із різьбленням;
  • Кнопку скидання тиску.

Важливі характеристики

Щоб правильно вибрати помпу і не помилитися, слід ознайомитися з декількома характеристиками:

  1. Тип клапану

Тип ніпеля на камері велосипеда та клапан насоса повинні бути сумісні. На велосипеді використовується три основні типи ніпеля:

  • Dunlop – їм оснащена більшість міських велосипедів;
  • Presta (французька) - є на гоночних та шосейних моделях;
  • Schrader (автомобільний) – найпоширеніший тип ніпеля.

Як замінити ніпель в насосі ?

Манометр – це вимірювач тиску всередині колеса. Виробники камер та покришок рекомендують регулярно перевіряти тиск, щоб запобігти пошкодженню колеса.

  1. Розміри й вага

Ваше рішення про покупку залежить від застосування. Якщо ви плануєте використовувати його в майстерні, вага не така важлива, як інші характеристики. Якщо вам потрібний насос у поїздку, бажано купувати легкий та компактний.

  1. Потужність

Максимальний тиск повітря, який може видавати помпа за одне натискання. Більшість моделей здатні видавати 145 psi (9.8 Атм), чого вистачає для більшості типів велосипедів, а насоси вищої потужності не дають істотних переваг через обмеження ніпелів.

  1. Максимальний тиск

На цей показник впливає розмір шин, вага велосипедиста та тип велосипеда, але якщо все узагальнити, тиск у шинах розподіляється так:

Зазвичай виробники вказують необхідний для покришки або камери тиск прямо на боковині своєї продукції.

Вгору