Трюковий велик - це не лише фізичні навантаження, захоплююче проведення часу, але і важкий спорт на витривалість, який вимагає виконання різноманітних трюків будь-якої складності, внаслідок чого Ви або досягнете високих успіхів і станете професіоналом в катанні на трюковому велосипеді bmx або залишитеся любителем, що теж досить не погано. Але для того, щоб зрозуміти яких висот можна добитися в цьому виді спорту необхідно дізнатися, які ж існують кращі bmx райдери, які служать прикладом для наслідування і на яких хочуть рівнятися багато велоспортсменів.bmx

 

Трюковий велосипед - огляд найвідоміших райдерів BMX

Трюковий велосипед дає багато можливостей, щоб навчитися виконувати на ньому трюки від простих до найскладніших, брати участь в змаганнях і просто показати себе всім оточуючим в усій своїй красі. Але багато велоспортсменів досягнувши якихось результатів, не бачачи кращого прикладу перед собою зупиняються і не досягають нових висот. А для того, щоб цього не сталося, рекомендуємо познайомитися з найвідомішими спортсменами, які для досягнення своїх цілей використовують велосипед бмх. Самі впізнанні по всьому світу райдери bmx це:

Дэйв Мірра - американський гонщик BMX, який з 1995 по 2009 рр. брав участь в кожних X Games і зміг завоювати 23 медалей, 14 з яких це золото. У крузі спортсменів його прозвали "диво хлопчик" із-за його неймовірних здібностей, сміливості і виконання неймовірних трюків, стрибків і переворотів.

Мет Хоффман - американський райдер BMX, який є творцем спеціальних рамп для стрибків на трюкових велосипедах, які по сьогоднішній день використовують спортсмени по всьому світу. Крім того, він придумав і впровадив більше 100 різних прийомів і трюків в цьому спорті. Хоффман неодноразово брав участь в змаганнях X Games і Vert, де ставав чемпіоном. Завдяки здійсненню найвищого стрибка його ім'я було занесене в книгу рекордів Гіннеса.

 

Купити bmx для трюків: Чому варто вибрати Велосклад?

Кожному спортсменові, який мріє стати кращим райдером або просто тренуватися в цьому напрямі необхідно купити bmx для трюків, який би відповідав усім його потребам і побажанням. Магазин велосипедів Велосклад пропонує скористатися онлайн купівлею у своєму інтернет магазині velosklad.com.ua або відвідати свій офлайн магазин, який знаходиться за адресою - м. Київ, проспект Комарова, 42, де представлена величезна кількість різноманітних велосипедів bmx. До того ж купити велосипед bmx можна на таких умовах:

веломагазин Велосклад здійснює доставку велосипедів по усій Україні такими транспортними компаніями, як Нова пошта та Інтайм, а по Києву можна замовити кур'єрську доставку. Товар на суму від 5000 грн доставляється безкоштовно.

Інтернет-магазин Velosklad приймає будь-яку форму оплати - готівкою, післяплатою або через Приват24.